“Cash or Crash” on online kasiinomäng, mis põhineb õnnel ja kihlveol. Mängu eesmärk on ennustada, kas lendav auto maandub ohutult või mitte. Mängijad saavad panustada raha, valides kas “safe” (ohutu) või “crash” (krahh). Kui auto maandub ohutult, siis võidavad “safe” panustajad raha vastavalt määratud võidutasemele. Kui auto krahh on, siis võidavad “crash” panustajad vastavalt määratud võidutasemele. Võidutasemed võivad olla erinevad sõltuvalt konkreetsest mängust ja panuse suurusest.

“Cash or Crash” on kaasahaarav mäng, mis pakub mängijatele võimaluse võita suuri summasid, kuid see on ka kõrge riskiga mäng, kuna mängija võib kaotada kogu oma panuse. Seetõttu on oluline mängida vastutustundlikult ja hoida oma panuseid kontrolli all. Enne mängimist on soovitatav uurida mängureegleid ja erinevaid strateegiaid, et suurendada oma võiduvõimalusi.

Tutvustus

Evolution Gaming nimelise mängutootja uus mäng Cash or Crash on lihtne ja lõbus. Boonuseid see live mängušou tüüpi meelelahutus ei paku, kuid kärtus ja mürtsu on sellegipoolest täie raha eest!

Evolution Gaming on näinud vaeva juba aastaid, et mängijatele aina uusi ja uusi mänge pakkuda. Nende ülesanne on olnud isegi keerukam kui slotitootjatel, kes tihti vahetavad lihtsalt kujundust ja kohendavad samu boonuseid.

Nüüd on populaarsete mängude nagu Monopoly Live, Dream Catcher, Mega Ball ja teiste kõrvale tulnud Cash or Cash.

Kõlava nimega Cash or Crash ongi niisama plahvatuslik ja äge nagu nimi seda kirjeldab: seni kuni saad rohelisi palle, on elu ilus ja raha voolab sisse. Punased pallikesed kuulutavad aga peo lõppu.

Aeg-ajalt nähtavale ilmuv kuldne pall on eriti väärtuslik, sest see kaitseb mängijat punaste pallide ja vooru kaotuse eest. Kuldne pall võimendab ka roheliste pallide pakutavaid võidusummasid.

Kõlab huvitavalt? Asja teebki ägedaks just mängu lihtsus ja ootamatud olukorrad.

Cash and Crash Eesti kasiinodes

Võta julgelt uue mängija boonus ja proovi mäng ise ära Betsafe, Ninja või SuperCasino lehel.