Pole mingi uudis, et viimase paari aastaga on Eestis tekkinud suurel hulgas kiirkasiinosid, kus kontot pole vaja luua.

Ainuke miinus kontovabade kasiinode juures on see, et raha saab mängijakontole kanda ainult läbi pangakonto. Lisaks peab tegemist olema Eesti pangaga.

Tore lugu küll, eriti, kui tänapäeva globaliseerunud maailmas on pangateenuseid pakkuvaid ettevõtteid rohkem kui ainult suured ja tuntud pangad.

Online kasiino rahaülekanded peaksid olema mugavad, kiired ja turvalised. Finantsteenuseid pakkuvatest ettevõtetest on ehk tuntuim pangarakendus nimega Revolut.

Eelkõige ongi Revolut näol tegemist rakenduse ehk äpiga kuna veebiversioon on neil tehtud õige väheste funktsioonidega.

2021. aastal sai Revolut pangalitsentsi meie naaberriik Leedus. Tänu pangalitsentsile Euroopa Liidu riigis saab Revolut pakkuda täies mahus pangateenuseid mitmetes riikides.

Kuidas Revoluti kasutada? Kas tegemist on usaldusväärse teenusepakkujaga?

Revolut on usaldusväärne finantsteenuste pakkuja, mis loodi 2015. aastal ning mille peakontor asub Suurbritannias Londonis.

Mitmete auhindadega pärjatud ettevõte oli pikalt Euroopa ja maailma üks kiiremini raha kaasavaid ettevõtteid, mis tänaseks on start-up staatusest kasvanud tõsiseltvõetavaks tegijaks finantsteenuste turul.

Revolut algusaegadest peale on nende motoks olnud finantsteenuste revolutsioneerimine. Võib öelda, et sellega on hakkama saadud.

Revolut äpp

Revolut äppi on väga mugav kasutada, sest nende mobiilirakendus on välja töötatud paljude edasiarendustega võrreldes teiste panga- või finantsteenuseid pakkuvate äppidega.

Pole suur saladus ka see, et kuna Eestis Revolut veel pangana päris ei toimi, siis kasutavad Revolut äppi ka need, kelle Eesti pangakontod on arestitud.

Revolut kasiinod Eestis

Meile teadaolevalt on Eestis ainult üks seaduslik hasartmängude pakkuja, mis pakub ka Revolut makseid. Selleks on Eesti netikasiinode nö grand old man OlyBet kasiino. Varem sai Revolutist raha kanda ka Nutz kasiino mängijakontole, kuid nüüd on millegipärast see võimalus sealt ära kasutanud.

25 € kasiinokindlustus + 10 € puhtalt kätte

Pane raha tasku

Meie kõrvu on jõudnud kuuldused, et Revolut makseid pakuvad ka välismaised kasiinod nagu Vavada.

Sellegipoolest, Eesti litsentsita veebikasiinodes mängides tuleb tähele panna, et mistahes võidud tuleb deklareerida füüsilise isiku tuludeklaratsioonis ning võitude pealt tasuda ka tulumaksu.

Eesti tegevusloaga seaduslikes kasiinodes on võidud maksuvabad.