Slotimängud, live kasiino ja lauamängud on meelelahutus, mis toob igapäevaellu põnevust võimalusega võita ka raha. Samamoodi aitavad positiivseid emotsioone tekitada meie lemmik spordivõistkond, bänd või telesari.

Järgnev artikkel räägibki temaatilistest mängudest, millel ühendatakse meie lemmiktegelased meelelahutus maailmast slotimängude tralliga. Täpsemalt vaatame muusika ja peamiselt rokiteemalisi mänguautomaate Play N Go ja Netent mängutootjatelt.

Roki Play’n GO’ga

Samal ajal kui Microgaming ja Playtech eelistavad filmi ja fantaasiakanglaste teemalisi slotte, siis Play N GO on võtnud kindla suuna kõnetamaks rokkmuusika fänne.

Play N GO näol on tegemist Rootsi tarkvaratootjaga seega pole ka ime, sest Skandinaavia maades on rokkmuusika erilise au sees.

Mängud nagu Hammerfall ja Sabaton ongi Rootsi rokkmuusika lipulaevad, mis mujal maailmas küll ehk sama palju kuulsust pole võitnud.

Vaatame lähemalt, millised on Play’n GO TOP10 musamängu.

10. Demon

Meie edetabeli üks vähestest Briti rokkbändidest Demon toob mängija ette tähendusliku pildi, mida karvased melomaanid päriselt öelda tahavad. Tumedates toonides loodud olustikul paistab silma taustale asetatud pentagramm.

Demon mängu eesmärgiks tundub olevat jõudmine tasuta spinnide vooru, sest ainult siis võid saada kuni kaheksakordse võidukordaja. Mänge teevad eriliseks kaasahaaravad seitse muusikalist pala. Kui läbid vähemalt 100 vooru, saad kuulata eksklusiivset The Devil Rides Out teost.

9. Sabaton

Roki rullikutel Rootsi raskemuusika kollektiiviga Sabaton. Energiline rahajaht rullub lahti müstiliste sümbolite, ühendatud- ja wild rullikute, tasuta keerutuste ja megasümbolitega.

Vähemväärtuslikud sümbolid on mõõgad, kuulid, Rooma stiilis kiivrid. Suuremate võitude saamiseks on lootus bändiliikmete pilte kasutades.

8. Black Mamba

Black Mamba on Play N Go mängudest omanäolisem. Selle loomisel pole eeskujuks võetud mõnda maailmakuulsat rokistaari vaid hoopis Itaalia punt, mille lauljateks naised.

Musta ja valgega tehtud taustale on pandud erinevaid muusika teemalisi sümboleid nagu mikrofonid, kõrvaklapid jpm. Väärtuslikemad preemiad lähevad jagamisele Black Mamba bändi liikmete- Alexandra, Cecilia ja Fred- ikoonide eest.

Black Mamba 5×5 mänguväljal saab panuse suuruseks valida 20 sendist 100 euroni vooru kohta. Sümbolid langevad positsioonidele ülevalt alla ja võidukordaja väärtus aina kasvab.

7. House of Doom

House of Doom on veel üks mäng, mille keskmes raske rokk vürtsitatuna õudusfilmide temaatikaga. Võitude sagedus ja nende suurus on siin väga ebaühtlane, kuid võimalus on saada täistabamus wild rullikuga.

Meile meeldib ka Skulls of Abyss boonusmäng, mille ajal saad valida pealuude vahel ning võita raha või pääsu Doom Spins vooru. Kui veab, võid panuse tagasi võita kuni 2,500 kordselt.

6. Annihilator

Play ‘n GO musateemalisi mänge on õige mitu ning üks paremaid neist on Annihilator. Seda muidugi siis, kui sulle meeldib sama bändi muusikaline looming, mis taustal käib.

Võidupotentsiaali poolest jääb see teistele Play N Go mängudele alla, kuid on samuti volatiilne mäng. Maksimaalselt võid panuse tagasi võita kuni 400 kordselt. Boonustest on erilisemad vali-mind stiilis lisa ja tasuta keerutused wild rulliku ja tulejada wildidega.

5. ZZ top – Roadsie Riches

Võta ette seiklus legenadaatse Ameerika rokipundiga ja proovi õnne ZZ Top Roadside Riches nimelisel mängul. Tegemist on samuti Play N GO üllitisega, millel 1,024 võiduliini ja habemikest peategelased.

Võitude saamisel mängivad olulist rolli erinevad asendussümbolid nagu Legs Wilds ja Gimme Wilds. Mainimata ei saa jätta 2 erinevat tasuta spinnidega vooru. Panuse võid tagasi võita 40,000- kordselt.

Vaata, kuidas ägedaid rokiteemalisi slotte mängitakse Kasiinoguru Twitch live-ülekande vahendusel. Küsi ise, millist mängu tahad näha ja seletame lahti boonusvoorude üksikasjad.

4. Alice Cooper: Tome of Madness

Alice Cooperit on läbi aegade üks legendaarsemaid rokkmuusika ikoone, kelle hitid ei jäta külmaks ka muusikakaugeid tegelasi. Play n’Go on artistiga samanimelise mängu teemaks valinud natuke kõhedusttekitava kujunduse, kus positsiivsed hetked on ometigi võimalikud.

Suurelt 5×5 positsioonidega mänguväljal langevad rullikud positsioonidele kosena ning võite saad omavahel ühenduses olevate sümbolite eest. Alice Cooper: Tome of Madness pakub lausa nelja efektset lisa(Reality Effects), mis võivad käivituda peale mistahes mittevõitnud mänguvooru.

Eesmärgiks võiks olla spetsiaalsete võtmete kogumine, mis toob mängu Mega Wild sümbolid. Võiduklastris osalenud sümbolid täidavad Hulluse Kübara nimelist mõõdikut, mille täitudes käivitub järjest enam uusi boonuseid.

3. Saxon

Saxon on Briti raskemuusikat viljelenud bänd kaheksa-ja üheksakümnendatest. Play’n Go arendajatele on nad silma jäänud ning kujundanud slotikas viie rulliku ja kümne võiduliiniga.

Kui saad ühel rullikul kõik samad sümbolid, kasvab võidukordaja väärtus alati ühe võrra. Kui see juhtub wildidega, kasvab võidukordaja kaks korda. Tasuta spinnide voorus saad teha 15 keerutust kasiino kulul ning hea õnne korral pansue väärtuse tagasi võita ka kuni 10,000-kordselt!

2. Testament

Testament oli üheksakümnendate Ameerika metal-bänd, millest inspireerituna sündis viie rulliku ja 243 võiduliiniga slotikas. Slotti saad proovida nii iOS, Android kui ka teistel seadmetel. Säti panuse väärtuseks alates 10 sendist spinni kohta ja võid selle tagasi võita kuni 20,000 kordselt!

Dünaamline mänguautomaat pakub viite erinevat boonusvooru tasuta spinnidega. Nopi kleepuvaid wild asendussümboleid, paljunevaid wilde ja kasvata võiduliinide arv 2400 peale.

1. Twisted Sister

Tegemist on Play N GO rokiteemaliste slottide ehk kõige popima mänguga. Twisted Sister on Ameerika raskemuusika lipulaev ning ka slotikas on üle ootuste hästi kujundatud. 6×6 mänguväljal saad võite omavahel külgnevate sümbolite eest.

Panuse suuruseks saad valida 10 sendist spinni kohta ning peale iga võitu saad uue keerutuse ilma oma raha lisamata. Lisaks tasuta spinnidele on ka teisi juhuslikult käivituvaid funktsioone.

Roki NetEnt musamängudel

Teine mängutootja lisaks Play N GO stuudiole on kuulus Netent. Mitte isegi väga ammu on loodud Guns’n Roses, Jimi Hendrix ja Motörhead. Esimesed kaks ei vaja tutvustamist isegi muusikakaugele inimesele. Motörhead oli kaheksakümnendate Briti rokibänd.

Teised musamängud

Lisaks Play N Go raske roki teemalise mängude seeriale ja NetEnt kuulsatele nimedele on muusika teemat puudutanud ka teised. Heaks näiteks on Playtechi Grease, mis ei ole tegelikult üldse nendelik, aga pakub vahvat pilguheitu sellele menumuusikalile.

Microgaming ja Fortune Factory Studios nimeliste mängutootjate koostöös valmis ka Village People, mis põhineb legendaarse diskopundi tegemistel. Seda saad ise proovida näiteks Unibet või Olybet kasiinodes.

Häid mänguautomaate melomaanidele on aga veel teisigi, mille plussideks peetakse just head vibe’i. Pole midagi tähtsamat, kui mänguelamus, sest kasiinos mängides ei tea kunagi kas tuleb võit, või pead alla neelama kaotusevalu.

Kokkuvõte

Kahtlemata on temaatilised mängud slotimaastikul ehk enim kõmu tekitanud. Terminator, Jurassic Park ja Ted on kõik lahedad vahepalad Egiptuse või puuvilja teemalistele mängudele.

Kõigi temaatiliste mängude hulgast hakkavad enim silma siiski muusika ja rokkbändide teemalised slotid.