Posido kasiino on Eestis üsnagi ainulaadne. Nende veebilehel võib surfama jäädagi, sest sellel leiab palju kasulikku infot lojaalsusprogrammi, boonuste ja mängude kohta. Kas neid usaldada ka saab?

Posido on Kreeka mütoloogias merejumal ning kogu platvormi ülesehituses on järgitud sama temaatikat. Brändi haldajaks on salapärane Estolio Limited. Tegemist on Küprosel registreeritud ettevõttega, mis opereerib teisigi populaarseid kasiinobrände üle maailma. 2022. aasta seisuga on Eestis toimiv siiski ainult Posido.

Posido näol on tegemist järjekordse kiirkasiinoga, mis Eestis tegevusloa saanud. Aga miks ka mitte? Veebileht jätab hea mulje ning boonuste valik lööb lausa pahviks. Uutele mängijatele on sealjuures välja pandud 100% kuni 500 € boonus esimese sissemakse eest. Lisaks tuleb 200 mängukorda kasiino kulul. Ainukese miinusena võikski välja tuua, et kiirkasiino kohta on Posido lehel infot äärmiselt palju, seega võib tekkida alguses natuke segadus.

Alustamine ja sissemaksed

Posido on üks neist paljudest Eesti kasiinodest, mis töötab põhimõttel, et kontot pole vaja eraldi luua. Pärisraha peale panuste tegemiseks on vaja teha panga kaudu sissemakse ja süsteem loob automaatselt virtuaalkonto ilma, et ise peaksid millegi pärast muretsema. Minimaalne sissemakse mängude proovimiseks on 10 € tehingu kohta. Raha on kontol mõne sekundiga. Mis puutub väljamaksetesse, siis võidud saad kätte minutite jooksul.

Mängud ja boonused

Posido veebileht on üles ehitatud väga mänguliselt. Esmapilgul võib tekkida mulje, et oled sattunud mõnda nooruslikku mängukoopasse. Igal juhul on erinevaid mängukategooriaid päris palju. Sealhulgas torkavad silma jackpot mängud.

Uute mängijate jaoks pakub kindlasti huvi kuni 500 € boonuspreemia. See käib nii, et esimene sissemakse duubeldatakse täies ulatuses kuni 500 €. 10 järjestikkuse päeva jooksul saad iga päev ka 20 tasuta spinni. Auhindade kvalifitseerumiseks on nõutud minimaalselt 20 € sissemakse.

Uue mängija boonus pole ainuke preemia, mis mänguelamust paremaks teeb. Kampaaniate leht on erinevatest auhindadest lausa lookas.