Megaways on mängufunktsioon, mis on välja töötatud Austraalia tarkvaraarendaja Big Time Gaming poolt ning mida on kasutatud paljudes populaarsetes online-kasiinomängudes. Megaways mängud on tavaliselt slotimängud, kus võiduvõimalused on suuremad kui tavalistes slotimängudes.

Megaways mängudel on mitu erinevat rullikut, millel on erinev arv sümbolite ridu. Sümbolite arv iga rulliku kohta võib erineda, võimaldades igal keerutusel tekkida erineva arvu võidukombinatsioone. Näiteks võib ühel keerutusel olla 117 649 võidukombinatsiooni, samas kui teisel keerutusel võib olla ainult 10 000 võidukombinatsiooni.

Megaways mängudes on tavaliselt ka palju erinevaid funktsioone, nagu näiteks tasuta keerutused, kleepuvad või kordistavad sümbolid ja jackpotid. Need funktsioonid võivad aidata mängijatel suurendada oma võiduvõimalusi ja võita suuremaid auhindu.

Kuna Megaways on saanud populaarseks kasiinomängude seas, siis on paljud teised tarkvaraarendajad ka hakanud seda funktsiooni oma mängudesse lisama, mistõttu on täna võimalik leida Megaways mänge erinevatelt tarkvaraarendajatelt ja erinevates online kasiinodes.

Megaways on uus tehnoloogia, mille loojaks Austraalia kuulus mängutootja Big Time Gaming. Megaways™ mängud on innovatiivse ülesehitusega, mille peamine omadus on see, et sümbolite arv rullikutel ja võiduliinide arv on kogu aeg muutumises. Megaways mängud on kuue rullikuga, kuid sageli lisandub üks horisonataalne nelja sümboliga rullik. Iga keerutuse ajal võib sümbolite arv ühel rullikul varieeruda kahest kuni seitsmeni. Nii on mistahes keerutuse tulemus alati ettearvamatu ja dünaamiline.

 

olybetmegaways

 

Miks on Megaways eriline?

Megaways mängud pakuvad uskumatult suurt võidupotentsiaali ja sadadesse tuhandetesse küündivat võiduliinide arvu, kuid tasub meeles pidada, et mis puutub volatiilsusesse, siis tegemist on suhteliselt riskantsete mängudega. Kuna olukorrad muutuvad Megaways™ mängudel pidevalt ja võiduliine on lihtsalt nii palju, siis mistahes keerutus võib käivitada suure võidu. Maksimaalselt võib võiduliinide arv kerkida ka kuni 117 649 peale, mille puhul on sagedaste võitude saavutamine juba imelihtne.

Parimad Megaways tüüpi mängud

Tuntumad Megaways mängud on Big Time Gamingu enda nimed nagu Bonanza, Extra Chilli ja Genie Jackpots, kuid ka teised mängutootjad on juba sama tehnoloogia üle võtnud. Neil mängudel on ka suur hulk boonuseid ja lisafunktsioone nagu tasuta spinnid, juhuslikult käivituvad boonusmängud ja võidukordajad- just sellepärast mängijad üle maailma neid väga armastavadki!

Kus Megaways mänge mängida?

Eesti online kasiinodes on suurepärane Megaways mängude valik. Neid võib leida nii OlyBet, Betsafe, Optibet, PAF, Coolbet kui ka Slots.io mängude hulgas. Boonuse saamiseks kliki siia!