Unibet kasiinost võiks rääkida pikalt ja laialt, aga 2023. aastal on üks peamisi küsimusi, kuidas nad mõjuvad kõigi nende uute kiirkasiinode kõrval. Tuleb tõdeda, et aastate jooksul on Unibet natuke oma arengus toppama jäänud.

Plusspoole pealt on hea tõdeda, et igasugu vahvaid turniire, boonuseid ja spinne saab ikka rohkelt. Muus osas, nagu näiteks kasutajakogemuse poolt pealt on asi pisut kehvemas seisus.

Klienditugi

Unibet on võrreldes oma suurima konkurendiga Betsafe kasiino lehega päris plindris. Kui Betsafe saab igal aastal pärjatud auhindadega kvaliteetse klienditoe pakkumise eest, siis Unibet lehel ei leia klienditoe nupukest üldse üles.

Abi lehel on kokku pandud info korduma kippuvate küsimuste kohta, kuid päriselt kellegagi vahetult ühendumiseks on nõutud kontole sisse logimine/registreerimine. Mida sellest arvata?

Boonused ja preemiad

Kui muus osas võib Unibetile ette heita teatavat kohmakust ja mahajäämust trendikamatest konkurentidest, siis boonuste osas meil pretensioone pole.

Õigupoolest on Unibet kasiinoboonus universaalne- seda saab kasutada ka spordiennustuses. Nii ongi, et Unibet on üles ehitatud ja kindlaks jäänud sellele, et nende juures tunneb ennast kõige kodusemalt just spordipanuste tegija.

Vaatame siis lähemalt, millega tegu.

  • 100% kuni 200 € boonuse kasutamiseks tuleb pakkumine aktiveerida konto seadete all.
  • Tee min 10€ sissemakse ja saad lisaks boonusrahale 20 tasuta keerutust mängul Starburst

NB! Tasuta spinnidega võidud saad kontole pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta

Boonus tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos/live-kasiinos/spordiennustuses min. 25 korral läbi mängida.

Kasutajakogemus

Unibet on online mängude maailmas tõeline mammut, mida võib usaldada. Paraku läheb aeg edasi ja järjest olulisemaks muutub mugav kasutajakogemus. Selles osas on nad ajale hakanud jalgu jääma.

Arvestades, et ⅔ mängijatest on juba nutiseadme kasutajad, siis ei saa enam tüüdatud mängureid dokumentide või muu tülika küsimisega. Ometigi Unibet kipub seda tegema. Eriti, kui mängija pole ammu kontole sisse loginud.