Tänaseks on enamik maapealsetest kasiinodest alustanud tegevust veebis online kasiinodena. Peamine põhjus on see, et online kasiinodel on suurem ja lihtsam kokkupuude oma klientidega ja nad pakuvad oma kasutajatele rohkem paindlikkust. Kasiino boonused 2022 aastal hõlmavad väga erinevaid pakkumisi alates tervitusboonustest ja sissemakse boonusest. Loomulikult on alati võimalik endale saada ka tasuta spinnid, mis on eriti just viimastel aastatel mängijate seas muutunud väga populaarseks.

Igal kasiinol oma isikupärastatud pakkumised, mille hulgast võid endale sobiva valida. Aga mida need pakkumised online kasiinode seisukohast tähendavad? Lihtsamalt öeldes on need stiimulid, mis julgustavad potentsiaalseid kliente muutuma sissemakset tegevateks klientideks või aktiivseteks kasutajateks. Seda silmas pidades vaatame kasiino boonuste taga peituvaid saladusi ja seda, mida peaksid nende kohta kindlasti teadma.

Tervitusboonused võivad olla ka ühes online kasiinos erinevad

Nagu nimigi ütleb, kehtivad tervitusboonused kasutajatele, kes loovad online kasiinos konto esimest korda. Paljudel online kasiinodel on konto registreerimisel valida erinevate tervitusboonuste vahel. Näiteks võid valida 10 tasuta spinni koos sellel lisatud boonusega kuni 300 euroni. Mida see siis tähendab? See tähendab, et esimese sissemakse tegemisel saad 10 tasuta keerutust konkreetse slotimängu jaoks. Lisaks tähendab vastav sissemakse kuni 300 eurot, et kasiino lisab igale sinu sissemaksele sama suure boonuse kuni 300 euroni. Teisisõnu, kui teed näiteks 200 euro suuruse sissemakse, annab kasiino sulle mängimiseks täiendavalt 200 eurot.

Samas võib olla selles samas online kasiinos saadaval tervitusboonuse pakkumine 100 tasuta spinni ilma täiendava sissemakseta. Kliendile antakse võimalus valida üks neist kahest boonusest ja harva on võimalus kasutada mõlemat boonust korraga.

Läbimängimise ehk panustamise nõuded

Kasiino boonuste puhul võib kokku puutuda selliste tingimustega nagu panustamise nõue ja käive. Need on tegelikult läbimängimise nõuded, mis on osa igast boonuse pakkumisest. Nende peamine eesmärk on veenduda, et online kasiino boonuste pakkumisi ei kuritarvitata ja peale boonuse saamist klient jätkab vähemalt teatud aja kasiinos edasi mängimist.

Seega, kui sinu boonusel on 15-kordne panustamise nõue, tähendab see seda, et pead oma boonuse vähemalt 15 korda läbi mängima, enne kui saad oma võidud reaalselt oma pangakontole välja maksta. Kui tegid 200 euro suuruse sissemakse ja kasiino lisab sellele veel 200 eurot, ei saa sa lihtsalt 400 euroga minema jalutada. Sa ei saa väljamakset teha enne kui oled kasiino mängudes boonuse 15 korda läbi panustanud. Antud näite puhul siis väärtuses vähemalt 3000 eurot.

Erinevat tüüpi boonused

Online kasiinod muudavad oma pakkumisi kogu aeg. Paljud pakkumised on saadaval ka nendele klientidele, kes on online kasiinos juba ammu konto registreerinud. Samuti muudavad online kasiinod juhtumite põhjal läbimängimise nõudeid. Võid täna leida hoopis teistsuguse boonuspakkumise kui näiteks nädal aega tagasi.

Peamine põhjus boonuste muutmisel on see, et online kasiinod loovad pakkumisi jooksvate kampaaniate ja sündmuste põhjal. Näiteks kui ilmub uus slotimäng, võib online kasiino muuta oma tervitusboonust ja muid pakkumisi, et suunata sind uue slotimängu juurde.

Kokkuvõtteks võib öelda, et erinevad online kasiino boonused on spetsiaalsed pakkumised, mis on loodud selleks, et julgustada kliente mängima kindlat mängu. Nagu kõigil teistel veebis tegutsevatel ettevõtetel ja -teenuste pakkujatel on ka online kasiinodel palju eripakkumisi. Enne boonuse kasutamise otsustamist on oluline põhjalikult tutvuda boonuse tingimustega.