Photo by Pavel Danilyuk from Pexels

Online kasiinod pakuvad väga mitmekülgset mängude valikut, sealhulgas slotimängud, erinevad lauamängud, loto, pokker ning turniirid.

Kuigi Eesti on rahvaarvult väike, on sellegipoolest riik tehnoloogia osas väga arenenud ning ka siia on jõudnud üle maailma tuntud kasiinomängud parimatelt mängutootjatelt üle maailma. Vaatamata sellele, et iga online kasiino on justkui omamoodi stiili ja visiooniga, siis slotimängud on neis kõigis olemas. 

Slotimängud on vaieldamatult ühed populaarsematest mängudest, mida kasiinos mängitakse. Lisaks põnevatele mängudele, pakuvad online kasiinod ka mitmeid boonuseid, mille eesmärk on hoida inimesi mängimas, tutvustada uusi mänge ja meelitada kliente enda kasiinot külastama. Mitmed Eesti kasiino boonused sisaldavad ka tasuta keerutusi mõnes kindlaks määratud mängus. 

Selleks, et leida parimad eesti kasiino boonused, on mõistlik külastada võrdlusportaali, kus on erinevate kasiinode boonused välja toodud ning neid omavahel võrreldud. See aga teeb online kasiino valimise inimese jaoks oluliselt lihtsamaks ning säästab aega, mida saab kulutada mängimise peale.

Võrdlusportaalid pakuvad mitmekülgset informatsiooni nii erinevate kasiinode, boonuste, vastutustundliku mängimise ja mängude osas. Sealt leiab ka kõik vajalikud boonuskoodid boonuste võtmiseks.

Slotimängude puhul räägitakse ikka erinevatest strateegiatest ja mängimisviisidest, et kuidas rohkem võita ja kasumisse jääda. Järgmiselt uurime täpsemalt, kas need vastavad tõele ning milles seisneb slotimängude populaarsus? 

Slotimängude populaarsuse tagamaad

Slotimängud on üheks populaarsemateks mängudeks online ja maapealsetes kasiinodes. Üheks põhjuseks on mängude lihtsus. Slotimänge on võimalik mängida ka siis, kui ei tea reegleid või, kuidas mängu võita.

Mängimiseks ei ole tarvis selgeks õppida strateegiaid või lugeda läbi mängureegleid. Iga keerutus on juhuslik ning ainus, mida mängimisel otsustada, on panuse suurus. Juhuslikkus tähendab seda, et keegi ei tea kunagi ette, millal ja kas üldse võidab.

Slotimängud sobivad nii uuele kui kogenud mängijale, pakkudes meelelahutust ja põnevust mõlemale. Võitmine on juhuslik ning selleks pole vaja mingeid strateegiaid õppida. Slotimänge on väga erinevaid ning tõeliselt palju. Enamik online kasiino lehekülgi pakuvad tuhandeid erinevaid slotimänge. 

Slotimänge on väga erinevatel teemadel nagu näiteks mütoloogilised olendid, iidsed tsivilisatsioonid, muusika, telesaated, loodus, reisimine. Suur variatsioon mängude valikus annab võimaluse igaühel leida enda eelistustele sobiv mäng.

Tänu tehnika arengule on slotimängude üheks populaarsuse põhjuseks mängudega kaasnev graafika, heli ja kaasahaaravad animatsioonid. Need on mängud, mida inimene võib nautida tundide kaupa, pakkudes põnevust, elevust ja erinevaid võimalusi võita.

Lisaks käivad mängudega kaasas erinevad boonusvoorud nagu näiteks tasuta keerutused ja jackpotivoor. Need aga lisavad põnevust ja ootusärevust juurde. 

Slotimängude erinevad tüübid

Kuigi tähelepanuväärseid strateegiaid slotmängude mängimiseks tegelikkuses pole, kuna iga keerutus on juhuslik, siis tasub siiski olla teadlik erinevate slotimängude tüüpidest. Ei ole ju mõistlik oodata boonusmängu slotimängus, mis seda ei paku. Või unistada jackpoti võitmisest mängus, kus seda pole. 

Igal mängul on olemas mängureeglid, millele on mõistlik pilk peale visata, et vaadata üle, kas on võimalik saada boonusmängu ning milline see on. Lisaks, kas on olemas ka jackpoti võitmise võimalus või mitte. Jackpotti pakuvad väga erinevad mängud ning kes soovib võimalust eriti suurelt võita, peaks otsima mänge, milles on progresseeruvad jackpotid. 

Progresseeruvad jackpotid on sellised, mis kasvavad igapäevaselt, kuni need kellelegi välja lähevad. Tavalised jackpotid on kindlaks määratud summadega ning tihti olenevad panuse suurusest. Millised on aga mängude erinevad tüübid ja mida oodata neist mängudest?

  • Klassikalised slotimängud – need meenutavad klassikalisi mänguautomaate, mida leiab majakasiinodest. Tavaliselt on neil lihtne mängupilt, 3 rullikut ning sümboliteks sidrunid, viinamarjad, tähekesed, seitsmed ja muud puuviljad. Üldiselt ei paku nad erilist graafikat või animatsioone, ning enamasti on olemas vaid tasuta keerutuste boonusvoor. On ka neid klassikalisi slotimänge, mis ei paku üldse boonusvooru.
  • Megaways slotimängud – enamasti Big Time Gamingu poolt loodud mängud, millel on dünaamiline rullikute asetus, mis võib iga keerutusega muutuda. Tihti kaasnevad mänguga ka langevad sümbolid, mis tähendab, et kui mingil real on võit, siis need sümbolid kaovad ära, ülejäänud langevad allapoole nende asemele ja langevad uued tühjadele ridadele. 
  • Video slotimängud – tänaseks on need ühed populaarsemad slotimängud, kuna pakuvad suurejoonelist graafikat, animatsioone ja põnevust mitmete erinevate boonusfunktsioonide kaudu. Mängupildis on enamasti 5 rullikut ja mitmeid võiduvõimalusi, lisaks metsikud sümbolid ja tasuta keerutused lisaks teistele boonusvoorudele. 
  • 3D slotimängud – need slotimängud pakuvad kolmemõõtmelisi animatsioone ja visuaalseid efekte. Sellised slotimängud pakuvad läbi erinevate tegelaste, animatsioonide ja boonusmängude väga kaasahaaravat ja põnevat mängukogemust. 
  • Langevad rullikud – need slotimängud sisaldavad sümboleid, mis kukuvad ülevalt alla, mitte ei pöörle rullikutel. Võidukombinatsioonid eemaldatakse rullikutelt ning nende asemele langevad uued, mis aga annab võimaluse sama keerutuse ajal mitmekordselt võita. Ka neil on olemas boonusmängud ning põnevust pakkuvad efektid. 

Boonused slotimängude mängimiseks

Mitmed eesti kasiino boonused on sellised, mida on võimalik kasutada slotimängude mängimimisel, esitades vajalikud boonuskoodid. Kindlasti tasub boonuse võtmisel üle lugeda boonuste tingimused, kuna mõnikord ei ole lubatud teatud slotimängudes boonust kasutada. Nende mängude nimekirja leiab boonuse tingimustest. 

Boonuse võtmiseks on tihtipeale kasiino poolt loodud boonuskood, mida tuleb kasutada kas sissemakse tegemisel või pärast sissemakset boonuskood aktiveerida oma konto alt. Sobivad boonuskoodid on leitavad online kasiino leheküljelt kampaaniate või boonuste kategooriast. 

Eesti kasiino boonused slotimängudes mängimiseks on erinevad. Pakutakse nii boonusraha kui tasuta keerutusi mõnes kindlas slotimängus. Mõnikord pakuvad online kasiinod ka tasuta kasiino raha mitmete mängude mängimiseks. Lisaks on olemas erinevad lojaalsusprogrammid, kus aeg-ajalt pakutakse tasuta keerutusi, tasuta kasiino raha ning sissemakseboonuseid. 

Boonuskood ning sellega boonuse võtmine annab võimaluse saada pikemat ja positiivsemat mängukogemust. Enamasti on igal boonusel erinev boonuskood, mistõttu tasub olla tähelepanelik boonuse valimisel ning vajalikud boonuskoodid üles kirjutada või meelde jätta. Küll aga tasub meeles pidada, et enamasti saab korraga olla aktiveeritud üks boonuskood.