Mehed ja naised, kes on otsustanud elust maksimumi võtta, satuvad ikka vahel kasiinosse, pubisse või mõnda teise asutusse, kus on lõbus, šampa voolab ojadena ja rahvas rõkkab naerust.

Nüüd, kui talv on saabunud, pimedus võtab võimust ja lumi katab maad, on paras aeg küsida, kuidas hoida vaim värske ja tuju hea. Kui mõtlema hakata, on tegelikult Eesti äärmiselt tore koht, kus leiab väga erisugust meelelahutust igale maitsele.

Kuidas Eestis mõnusalt meelt lahutada?

Pole saladus, et igal aastal voorib kümneid tuhandeid soomlasi üle lahe Tallinnasse ja mujale Eestisse nautima meie SPAsid, baare ja muid lõbustusasutusi. Varem oli just Kirde-Eesti populaarne ka vene turistide jaoks.

Kohalikud ärimehed on pidanud plaani rajada Põhja-Eesti saartele lausa kasiinokomplekse, kuid seni pole meie teada veel mingeid kokkuleppeid sõlmitud. Hoiame asjade käigul silma peal ja kes teab, võib-olla saab kunagi Eestis just kasiinomeka, kuhu Põhjamaade ja Vene turist oma rahapakid toob.

Kasiinod Eestis

Kui rääkida veel kasiinosektorist, siis seni on võtnud Eesti Riik pigem konservatiivsema joone. Operaatoritelt küsitakse mõistlikus määras hasartmängumaksu, kuid tegemist pole kindlasti Eestis mingi väga olulise ärisektoriga. Palju on välismaised firmasid, mis loovad Eestisse väikse kontorikese või üksuse ühena nende suurest rahvusvahelisest võrgustikust.

Kasiino reklaam

Huvitav on aga teada, et tegelikult on Eestis hasartmängude reklaam väga piiratud. Operaatorid kompavad ametkondade taluvuspiiri igapäevaselt ning just juhtus see, et Kiirkasiino reklaamplakatid võeti tänavapildist maha. Põhjus- hasartmängu reklaam ei tohi sisaldada üleskutset kasiinos mängida või mingilgi moel jätta muljet, et kasiinos mängimine võiks tõsta inimese sotsiaalset staatust.

Vahendusfirmad

Eelnimetatud põhjustel on tekkinud kümneid veebilehti, mille ainukeseks eesmärgiks on etendada vahendaja rolli kasiinode ja potentsiaalsete mängurite vahel. Reklaamifirmad tutvustavad oma veebilehel kampaaniaid ja pakuvad ülevaateid kasiinode teenuste kohta. Uute mängijate pealt korjatakse vahendustasu.

Online kasiinode maine ja arengud

On huvitav märkida, et kui igasugused krüptoplatvormid on skandaalide kütkes, siis online kasiinodega pole Eestis suuri probleeme olnud. Loomulikult tundub mänguritele aeg-ajalt, et neile on liiga tehtud kui võitudeta perioodid kipuvad pikaks venima.

Tüüpiliselt pole aga siis tegu mitte pettuse ega mingilgi moel ebaausa teenuse pakkumisega vaid mängija on lihtsalt liiga hoogu läinud ja reaalsustaju kaduma kippunud.

Kokkuvõte

2022. seisuga on Eestis juba kümneid erinevaid online kasiinosid. See tähendab, et kui mängud ei tööta, klienditugi pole tasemel või on mõni muu probleem, siis saab alati valida teine mängukoht. Vaata lähemalt, millised on meie hinnangul parimad online kasiinod ja meeldiv elamus on garanteeritud.

Loe ka neid artikleid